Ela Danmark 12 delar sterlingsilver

Såld för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

ELA, Danmark, bestick, 12 dlr, sterlingsilver, förgyllda, med emaljerad dekor, krön med krona, bestående av: 6 gafflar, 6 skedar, längd ca 95-120 mm, vikt 115 g, 2 etui medföljer

Emalj med skador och bortfall

659524

2019-07-07