Ela Danmark 12 delar sterlingsilver
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
ELA, Danmark, bestick, 12 dlr, sterlingsilver, förgyllda, med emaljerad dekor, krön med krona, bestående av: 6 gafflar, 6 skedar, längd ca 95-120 mm, vikt 115 g, 2 etui medföljer
Emalj med skador och bortfall
659524
2019-07-07