Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LENNY CARLHÄLL (samtida): "Ådalen", skulptur, brons, signerad och numrerad LC 72/100, gjutarstämpel Herman Bergman, höjd 37 cm inkl. sockel
659531
2019-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här