Lenny Carlhäll skulptur i brons

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LENNY CARLHÄLL (samtida): "Ådalen", skulptur, brons, signerad och numrerad LC 72/100, gjutarstämpel Herman Bergman, höjd 37 cm inkl. sockel

659531

2019-07-03