Carolina Emilia Jungberg
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CAROLINA EMILIA JUNGBERG (2) "Nya Warfvet", signerad samt daterad 27/9 1842, motiv från S:t Goar signerad samt daterad 10/5 1842, ca 26x37 samt 16x23 cm
Detta föremål tillhör specialauktionen Samlarhem
Teckningen gulnad, akvarellen med några få fläckar
659543
2019-07-03