Palle Nielsen etsningar

Palle Nielsen etsningar
Palle Nielsen etsningar
Palle Nielsen etsningar
Palle Nielsen etsningar
Palle Nielsen etsningar
Palle Nielsen etsningar
Palle Nielsen etsningar
Palle Nielsen etsningar
Palle Nielsen etsningar
Palle Nielsen etsningar
Palle Nielsen etsningar
Palle Nielsen etsningar
Palle Nielsen etsningar
Palle Nielsen etsningar

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PALLE NIELSEN (Danmark, 1920-2000): (12), signerade, etsningar, 18x18 resp 18x24 cm, 5 st ramade, 2 st böcker medföljer

659558

2019-07-03