Roland Svensson ´´Pelarsommar´´ färglitografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarsommar", signerad Roland S, HC XIV/XXX, färglitografi, bildmått ca 34x44 cm

659560

2019-07-03