Ulf Filipson - Löwe

Ulf Filipson - Löwe
Ulf Filipson - Löwe
Ulf Filipson - Löwe
Ulf Filipson - Löwe
Ulf Filipson - Löwe
Ulf Filipson - Löwe
Ulf Filipson - Löwe
Ulf Filipson - Löwe
Ulf Filipson - Löwe
Ulf Filipson - Löwe

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF FILIPSON - LÖWE (1921-1989): Motiv med liljor, signerad samt daterad 60, olja på panå, ca 61,5x40 cm

659563

2019-07-03