Sven-Olof Ehrén litografier

Sven-Olof Ehrén litografier
Sven-Olof Ehrén litografier
Sven-Olof Ehrén litografier
Sven-Olof Ehrén litografier
Sven-Olof Ehrén litografier
Sven-Olof Ehrén litografier
Sven-Olof Ehrén litografier
Sven-Olof Ehrén litografier
Sven-Olof Ehrén litografier
Sven-Olof Ehrén litografier

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (5) Motiv över slussen mot Gamla stan signerad daterad samt signerad Sven Olof Ehren -80, färglitografier, 199/366, bildyta 39x55 cm

659568

2019-07-03