Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MARTIN WICKSTRÖM (född 1957): Komposiotion med husritning och flöte, signerad Martin Wickström, numrerad 75/90, färglitografi med applikationer, ca 24x19 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ramen
659573
2019-07-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner