Martin Wickström collage

Martin Wickström collage
Martin Wickström collage

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MARTIN WICKSTRÖM (född 1957): Komposiotion med husritning och flöte, signerad Martin Wickström, numrerad 75/90, färglitografi med applikationer, ca 24x19 cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ramen

659573

2019-07-03