Tillbaka till katalog
Bordslampa
Klubbat för:
1 100 SEK
Estimate
1 000 SEK
Description
BORDSLAMPA, 1900-talets sista kvartal, B&B Oriental Import AB, porslin med bemålad dekor i rött, etikettmärkt undertill, höjd ca 36 cm
Condition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
659574
Date:
2019-07-03