Tillbaka till katalog

Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

1 100 SEK

Estimate

1 000 SEK

Description

BORDSLAMPA, 1900-talets sista kvartal, B&B Oriental Import AB, porslin med bemålad dekor i rött, etikettmärkt undertill, höjd ca 36 cm

Condition

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

659574

Date:

2019-07-03