Matsalsgrupp, 11 dlr
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATSALSGRUPP, 11 dlr, rokokostil, 1900-talets slut, bestående av 8 stolar, 1 matbord samt 1 skänk samt 1 hängskåp i vitrin, sitthöjd på stolar ca 45, matbordets höjd ca 77, diameter 120 samt 2 iläggskvior á 47 cm, skänkens bredd 140, djup 40, höjd 100, vitrinskåp , bredd 85 höjd ca 70
Bruksslitage
659586
2019-07-03