Matsalsgrupp, 11 dlr

Matsalsgrupp, 11 dlr
Matsalsgrupp, 11 dlr
Matsalsgrupp, 11 dlr
Matsalsgrupp, 11 dlr
Matsalsgrupp, 11 dlr
Matsalsgrupp, 11 dlr
Matsalsgrupp, 11 dlr
Matsalsgrupp, 11 dlr
Matsalsgrupp, 11 dlr
Matsalsgrupp, 11 dlr
Matsalsgrupp, 11 dlr
Matsalsgrupp, 11 dlr

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATSALSGRUPP, 11 dlr, rokokostil, 1900-talets slut, bestående av 8 stolar, 1 matbord samt 1 skänk samt 1 hängskåp i vitrin, sitthöjd på stolar ca 45, matbordets höjd ca 77, diameter 120 samt 2 iläggskvior á 47 cm, skänkens bredd 140, djup 40, höjd 100, vitrinskåp , bredd 85 höjd ca 70

Bruksslitage

659586

2019-07-03