Alfred Traugott Mörstedt blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALFRED TRAUGOTT MÖRSTEDT (1925-2005): Figurkomposition, blandteknik på papper, signerad och daterad 86, bildmått ca 30x36 cm

659599

2019-07-03