Klubbat för:
1 000 SEK
Estimate
2 500 SEK
Description
TAKARMATUR, 1900-talets mitt, 5-armad stomme i mässing, kupor i kristallglas, höjd ca 50 cm, diameter ca 53 cm
Condition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
659609
Date:
2019-07-03
Our archive
Past auctions