Albin Amelin litografi

Albin Amelin litografi
Albin Amelin litografi
Albin Amelin litografi
Albin Amelin litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBIN AMELIN (1902-1975): Hamnscen med hamnarbetare, signerad Amelin, onumrerad, färglitografi, 58x66 cm

Ej examinerad ur ramen

659629

2019-07-04