Rune I Johansson oljemålning

Rune I Johansson oljemålning
Rune I Johansson oljemålning
Rune I Johansson oljemålning
Rune I Johansson oljemålning
Rune I Johansson oljemålning
Rune I Johansson oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUNE I. JOHANSSON, "Gråtrut med unge", signerad Rune I Johansson, daterad -78, olja på duk ca 51x61 cm

659631

2019-07-04