Peter Dahl, Figurscen
Valmis
2019-08-28
659632
| Korkein tarjous | 21 000 SEK |
| Arviointi | 25 000 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Figurscen, signerad Peter Dahl, akvarell på papper, ca 74x54 cm