Peter Dahl, Figurscen

Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen

Såld för:

21 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): Figurscen, signerad Peter Dahl, akvarell på papper, ca 74x54 cm

659632

2019-08-28