Peter Dahl, Interiör med figurer

Såld för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): Interiör med figurer, signerad Peter Dahl, akvarell på papper, 55,5x75,5 cm

659633

2019-08-28