Äggformade bordsdekorationer

Äggformade bordsdekorationer
Äggformade bordsdekorationer
Äggformade bordsdekorationer
Äggformade bordsdekorationer
Äggformade bordsdekorationer
Äggformade bordsdekorationer
Äggformade bordsdekorationer
Äggformade bordsdekorationer
Äggformade bordsdekorationer
Äggformade bordsdekorationer
Äggformade bordsdekorationer
Äggformade bordsdekorationer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSDEKORATIONER, 1 par, 1900-talets andra hälft, Kina, porslin, äggformade, bemålade med scener av figurer i trädgården med påfåglar, med emaljerad och förgylld dekor, på betsat trä sockel, totalhöjd ca 32 cm

Bruksslitage

659634

2019-07-04