Max Papart blandteknik
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, numrerad 112/125 färgcarborundum samt collage, 46x57 cm
Kuntoraportti
659635
Päivämäärä:
2019-07-04