Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PLÅT, 1900-talets andra hälft, etsad och patinerad mässing, föreställande fartyg på krabb hav, på målad MDF, höjd ca 50x110 cm
Bruksslitage, fläckar, ställvis anlöpning
659638
2019-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här