Plåt föreställande farty på

Plåt föreställande farty på
Plåt föreställande farty på
Plåt föreställande farty på
Plåt föreställande farty på
Plåt föreställande farty på
Plåt föreställande farty på

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PLÅT, 1900-talets andra hälft, etsad och patinerad mässing, föreställande fartyg på krabb hav, på målad MDF, höjd ca 50x110 cm

Bruksslitage, fläckar, ställvis anlöpning

659638

2019-07-04