Ascoli landskap olja 1800-tal

Ascoli landskap olja 1800-tal
Ascoli landskap olja 1800-tal
Ascoli landskap olja 1800-tal
Ascoli landskap olja 1800-tal
Ascoli landskap olja 1800-tal
Ascoli landskap olja 1800-tal

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

L. ASCOLI (1800-tal): Landskap, etikett "Partie bei Rikken", signerad, olja på duk, ca 85x112 cm

Dukskador, lagning

659651

2019-07-06