Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
L. ASCOLI (1800-tal): Landskap, etikett "Partie bei Rikken", signerad, olja på duk, ca 85x112 cm
Dukskador, lagning
659651
2019-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här