Gripsholmsfåtölj med fotpall

Gripsholmsfåtölj med fotpall
Gripsholmsfåtölj med fotpall
Gripsholmsfåtölj med fotpall
Gripsholmsfåtölj med fotpall
Gripsholmsfåtölj med fotpall
Gripsholmsfåtölj med fotpall
Gripsholmsfåtölj med fotpall
Gripsholmsfåtölj med fotpall
Gripsholmsfåtölj med fotpall
Gripsholmsfåtölj med fotpall

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARNE NORELL, gripsholmsfåtölj med fotpall, stommar i betsad bok, "syskonklädslar" i bomull, 2010-tal, höjd ca 48, sitthöjd 45 cm

Smärre slitage

659652

2019-07-04