Anders Zorn

Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Gulli II", signerad Zorn, signerad Zorn i plåten, etsning, 1918, 19,8x14,8 cm
LITTERATUR: Asplund 280, Hjert & Hjert 165

Gulnader

659653

2019-07-06