Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOL, 1700-tal, senbarock, betsat lövträ, rygg klädd i gyllenläder, sitthöjd ca 45 cm
Renoverad och kompletterad / sammansatt. Klädsel på rygg med skador
659655
2019-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här