Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOL, 1700-tal, senbarock, betsat lövträ, rygg klädd i gyllenläder, sitthöjd ca 45 cm

Renoverad och kompletterad / sammansatt. Klädsel på rygg med skador

659655

2019-07-03