Alain-Berck-Vitz färgcarborundum

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ALAIN BERCK-VITZ (född 1953): Komposition, signerad samt numrerad 22/29, färgcarborundum, ca 74x55 cm

659662

2019-07-04