Beluch orientmatta samt väsksida

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORIENTMATTA SAMT VÄSKSIDA, Beluch, tidigt 1900-tal, 166x88 samt 81x77 cm

Slitage, skador

659669

2019-08-17