James Coignard färgcarborundum

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2005), Komposition, signerad samt numrerad 75/99, färgcarborundum, ca 65x50 cm

659670

2019-07-04