Lådfack

Lådfack
Lådfack
Lådfack
Lådfack
Lådfack
Lådfack
Lådfack
Lådfack
Lådfack
Lådfack
Lådfack
Lådfack
Lådfack
Lådfack

Såld för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LÅDFACK, 1900-talets mitt, furu, med 96 lådor, höjd ca 157, 91x42 cm

Slitage, märken, repor, fläckar, rester av färg

659671

2019-07-06