Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
LÅDFACK, 1900-talets mitt, furu, med plats för 24 lådor, höjd ca 91, 90x46 cm
3 lådor och skiva saknas, slitage, märken, repor, fläckar, rester av färg
659680
2019-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här