Lådfack

Lådfack
Lådfack
Lådfack
Lådfack
Lådfack
Lådfack
Lådfack
Lådfack
Lådfack
Lådfack

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

LÅDFACK, 1900-talets mitt, furu, med plats för 24 lådor, höjd ca 91, 90x46 cm

3 lådor och skiva saknas, slitage, märken, repor, fläckar, rester av färg

659680

2019-07-08