Olle Baertling flagga

Olle Baertling flagga
Olle Baertling flagga
Olle Baertling flagga
Olle Baertling flagga
Olle Baertling flagga
Olle Baertling flagga

Såld för:

9 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Flagga, ur sviten "Flags for America´s Cup", signerad Baertling, numrerad 39/250, serigrafi på textil, 149x95 cm, utgiven av Galleri Nordenhake, Malmö, och Galleri Fabian Carlsson, Göteborg, 1977

659688

2019-07-10