Peter Dahl olja

Peter Dahl olja
Peter Dahl olja
Peter Dahl olja
Peter Dahl olja
Peter Dahl olja
Peter Dahl olja

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): Stående kvinna, monogramsignerad och daterad P.C-Dahl -65, olja på duk, ca 65x54 cm

659689

2019-07-05