Radiostyrd båt

Radiostyrd båt
Radiostyrd båt
Radiostyrd båt
Radiostyrd båt
Radiostyrd båt
Radiostyrd båt
Radiostyrd båt
Radiostyrd båt
Radiostyrd båt
Radiostyrd båt
Radiostyrd båt
Radiostyrd båt
Radiostyrd båt
Radiostyrd båt
Radiostyrd båt
Radiostyrd båt

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

RADIOSTYRD BÅT, 1900-talets andra hälft, Japan, bemålat trä och metall, inklusive handkontroll, längd ca 39 cm

Bruksslitage

659690

2019-07-06