Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YTTERFODER, 1 par, porslin, 2000-tal, med hänklar, konturerad kant, dekor av skepp i underglasyrblått, krackelyr, höjd ca 19, diameter 30 cm
Slitage
659691
2019-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här