Ytterfoder

Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YTTERFODER, 1 par, porslin, 2000-tal, med hänklar, konturerad kant, dekor av skepp i underglasyrblått, krackelyr, höjd ca 19, diameter 30 cm

Slitage

659691

2019-07-06