1-par karusellbord
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARUSELLBORD, 1 par, engelsk stil, pelarunderrede i mahogny samt betsad bok med trissförsedda mässingstassar, oktagonala skivor med skinninläggning samt lådor i sargen, snurrbar, höjd ca 59, Ø 50 cm
Bruksslitage, fanérskador och stötmärken, slitage på skinn
659694
2019-07-04