1-par karusellbord

1-par karusellbord
1-par karusellbord
1-par karusellbord
1-par karusellbord
1-par karusellbord
1-par karusellbord
1-par karusellbord
1-par karusellbord

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARUSELLBORD, 1 par, engelsk stil, pelarunderrede i mahogny samt betsad bok med trissförsedda mässingstassar, oktagonala skivor med skinninläggning samt lådor i sargen, snurrbar, höjd ca 59, Ø 50 cm

Bruksslitage, fanérskador och stötmärken, slitage på skinn

659694

2019-07-04