Astrid Ringdahl oljemålning

Astrid Ringdahl oljemålning
Astrid Ringdahl oljemålning
Astrid Ringdahl oljemålning
Astrid Ringdahl oljemålning
Astrid Ringdahl oljemålning
Astrid Ringdahl oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASTRID HARMS RINGDAHL (1912-1984): Interiörbild med grön stegstol, signerad Astrid Harms-Ringdahl 1958, olja på duk, 95x56 cm

659700

2019-07-07