James Coignard färgcarborundum

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2005), Komposition, signerad samt numrerad 75/99, färgcarborundum, ca 67x50 cm

659704

2019-07-04