Bordsduk och servietter 1800-tal

Klubbat för:

600 SEK

2 000 SEK

BORDSDUK, SERVETTER, 12 st.,1800-talets senare del, linnedamast, dekor av strödda blomsterkvistar, bård med palmettbård, dukens storlek ca 230x200, servetterna 60x60 cm

Gulnat

659705

2019-07-06