Dawid, fotografi

Dawid, fotografi
Dawid, fotografi
Dawid, fotografi
Dawid, fotografi
Dawid, fotografi
Dawid, fotografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DAWID (Björn Dawidsson född 1949): Kars II, signerad och daterad Dawid 1973, pigmentprint, bildmått ca 17x12 cm

LITTERATUR
Dawidskars, Stockholm 2011, illustrerad.

659706

2019-07-03