Bertil Berg litografi

Bertil Berg litografi
Bertil Berg litografi

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

SVEN BERTIL BERG (född 1931): komposition, signerad, daterad -86, numrerad 6/160, bildmått 45x63 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

659720

2019-08-06