Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
SVEN BERTIL BERG (född 1931): komposition, signerad, daterad -86, numrerad 6/160, bildmått 45x63 cm
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram
659720
2019-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här