Svenrobert Lundquist grafiskt blad

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVENROBERT LUNDQUIST (född 1940): Landskapsmotiv, grafiskt blad, signerad, numrerad 5/5, bladmått ca 49x67 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

659721

2019-08-06