Porslin Kina

Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR, KOPPAR, 5 dlr., porslin, Kina, 17/1800-tal, varierande dekor i underglasyrblått, diameter ca 9-22 cm

Nagg, sprickor, lagningar, en tallrik med omfattande lagning

659732

2019-07-06