Gunnel Nyman

Gunnel Nyman
Gunnel Nyman
Gunnel Nyman
Gunnel Nyman
Gunnel Nyman
Gunnel Nyman
Gunnel Nyman
Gunnel Nyman
Gunnel Nyman
Gunnel Nyman

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUNNEL NYMAN, "Musselglas" vas, ca 1950-tal, klart glas med inneslutna luftbubblor samt underfång i gult, signerad Nyman Nuutajärvi Notsjö, Finland, höjd ca 31 cm

Smärre slitage till botten

659739

2019-07-04