Champagnestrutar

Champagnestrutar
Champagnestrutar
Champagnestrutar
Champagnestrutar
Champagnestrutar
Champagnestrutar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHAMPAGNESTRUTAR, 11 st., klar glasmassa, 1900-talets första hälft, fasettslipade, höjd ca 18 cm

Fotnagg förekommer

659741

2019-07-06