Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHAMPAGNESTRUTAR, 11 st., klar glasmassa, 1900-talets första hälft, fasettslipade, höjd ca 18 cm
Fotnagg förekommer
659741
2019-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här