Mosaik

Mosaik
Mosaik
Mosaik
Mosaik
Mosaik
Mosaik

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MOSAIK, 1900-talets mitt, föreställande pingviner, monogramsignerad ´´MN´´, höjd ca 31.5x67.5 cm

Bruksslitage

659743

2019-07-04