Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EDUARD KUTSAR (Estland 1902-1970): (2): Lanskapsmotiv, signerade, olja på papper (vykort), ca 15x10 resp 10x15 cm
659744
2019-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här