Åke Holm skulptur Tema Keramik

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ÅKE HOLM, "Moses", skulptur, glaserat stengods, signerad Åke Holm, egen verkstad Höganäs, höjd ca 40 cm

Smärre fotnagg, tillverklingssprickor/-märken

659745

2019-07-28