Moselvinsglas

Moselvinsglas
Moselvinsglas
Moselvinsglas
Moselvinsglas

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MOSELVINSGLAS, 12+6 st., delvis grön glasmassa, 1900-talets första hälft, fasettslipade, höjd ca 13 cm

Nagg

659749

2019-07-06