Trädgårdsmöbel Art Garden Sweden
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 10 dlr, "Art Garden Sweden", teak, bestående av: 7 ihopfällbara stolar, bord samt 2 pallar, 6 ej tillhörande dynor medföljer, bordets mått ca, höjd 75, 229 x 90 cm, stolar höjd 119, sitthöjd 40, pallar längd ca 70 cm
Bruksslitage, blekt, avslag, någon slagen ribba, dynor med fläckar
1 stol med lagning
659751
2019-07-08